Bonsai elszáradás
2 hozzászólás
Pap Edina
· Vezető szaktanácsadó
•
2026. június 5. 10:47
•
#60549
Kedves István!
Szaktanácsadás rovatunk ezidáig inaktív volt. Most tudok válaszolni. Nem tudom, hogy a fácska milyen állapotban van most, de valószínű, hogy a drótozás miatt a víz- és tápanyag-áramlásban gond adódott.
Soós István
•
2026. január 3. 08:39
•
#60545
Tisztelt Cím,
Kínai fagyal bonsai-omon a második ág szárad el szó szerint egyik napról a másikra. Kártevőt, leveleken elváltozást nem látok.
Segítségüket előre is köszönöm