Gazdabolt Online Áruház
Mi a baja a paradicsomomnak? már a 4. tövet húzom ki a sorból Köszönöm.Borza Etelka

Mi a baja a paradicsomomnak? már a 4. tövet húzom ki a sorból Köszönöm.Borza Etelka

2 hozzászólás
Szabolcs Dinga · Szaktanácsadó 2025. szeptember 1. 07:53 #60356
Kedves Borza Etelka Kérnénk szíveskedjen csatolni néhány képet, illetve egy leírást, hogy mit tapasztalt a növényeken, a föld feletti részeken, és a gyökérzeten egyaránt. Köszönjük, és üdv: Dinga Szabolcs
Borza Etelka 2025. július 1. 09:30 #60087
Mi a baja a paradicsomomnak? Köszönöm .Borza Etelka