Gazdabolt Online Áruház
Kajszibarack fák visszavágása

Kajszibarack fák visszavágása

2 hozzászólás
Tick Zoltán · Szaktanácsadó 2025. május 11. 07:33 #59809
Tisztelt Molnár József! Igen, de csak az maximum az ágak negyedéig. Ezzel időt adunk a kajszinak az új hajtások növesztésére. Ezért akár több évig is tarthat a kivánt korona kialakitása. Üdvözlettel, Tick Zoltán
molnár józsef 2025. május 6. 08:56 #59786
T.Szakértők! Lehetséges -e fiatalítani kajszi barack fákat visszavágással( csonkolással)? Üdvözlettel Molnár József